Slide 1
Opuszczenie magazynu w standardzie Dewelopera

Demontaż regałów > Naprawa posadzek > Skup regałów używanych

Opuszczeniem magazynu oraz usługi związane z jego relokacją to specjalizacja LC1 Group

Opuszczenie magazynu musi odbyć się zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami wynajmującego. Grupa LC1 wspiera Klientów w procesie opuszczenia magazynu oraz w doprowadzeniu obiektów magazynowych do stanu pierwotnego w zakresie naprawy i renowacji posadzki betonowej. Zawsze pracujemy zgodnie ze standardem określonym przez Dewelopera lub Zarządcę. Standardy opuszczenia magazynu są zazwyczaj szczegółowo opisane w jednym z załączników do umowy najmu. Jesteśmy doświadczoną firmą, która potrafi dopasować standard materiałów i jakości do indywidualnych oczekiwań i specyfikacji prac.
Opuszczenie magazynu - Demontaż regałów magazynowych​
Demontaż regałów magazynowych

Aby proces demontaży regałów przebiegał sprawnie i aby nie uszkodzić jego elementów, należy szczegółowo zaplanować proces.

Opuszczenie magazynu - Naprawa posadzek betonowych​
Naprawa posadzek betonowych

Kolejnym krokiem po wyprowadzce z magazynu jest doprowadzenie posadzki do stanu pierwotnego zgodnie ze standardem wynajmującego.

Relokacja regałów magazynowych - skup regałów
Skup używanych regałów magazynowych

Po relokacji magazynu może okazać się, że stare regały nie są Wam już potrzebne, dlatego zaproponujemy ich odkupienie.

Wykonanie posadzek żywicznych​
Wykonywanie posadzek żywiczych

Wykonujemy posadzki epoksydowe, poliuretanowe, metakrylowe oraz nakładki żywiczne.

Opuszczenie magazynu - projekt regałów magazynowych
Dodatkowe usługi w relokacji magazynów

Dodatkowo nasi partnerzy oferują: projekty CAD regałów wysokiego składowania, montaż i serwis regałów magazynowych, logistykę oraz doradztwo.

Naprawa posadzek betonowych - malowanie liniiMalowanie i usuwanie linii komunikacyjnych​
Malowanie i usuwanie linii komunikacyjnych

Usuwamy istniejące znakowania posadzki, malujemy linie na posadzkach betonowych i miejscach parkingowych oraz wykonujemy piktogramy.

Opłacalna współpraca

Opuszczenie magazynu — gwarancja najwyższej jakości usług

Jakość świadczonych przez nas usług zaczyna się już na poziomie kontaktu i ofertowania. 

1. Po pierwsze przykładamy dużą wagę do doskonałego poznania Waszych oczekiwań (rozmowa, inspekcja, profesjonalna wycena oraz oferta).

2. Po drugie jakościowa realizacja przez doświadczone zespoły wyposażone w profesjonalne narzędzia.

3. Po trzecie. Specjalizacja pozwoliła nam osiągnąć najwyższy poziom jakości oferowanych usług, które realizujemy w standardzie największych deweloperów powierzchni magazynowych takich jak na przykład Panattoni.

Opuszczenie magazynu - opinie Klientów

Zlecone prace były wykonane w terminie oraz w pełnym zakresie, a ich efekt zapewnił nam bezproblemowe zdanie powierzchni magazynowej z uwzględnieniem standardów wymaganych przez Zarządcę/Dewelopera wynajmowanego przez nas obiektu magazynowego.

Orbico Supply
Piotr Sędziak
Supply Director w Orbico Group
-

Firma LC1 sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań.”

De Care
Radosławi Filipiak
Logistics & Operations Manager
-

Dzięki doświadczonej kadrze Pracowników połączonej z potencjałem technicznym, firmę tę cechuję profesjonalizm, staranność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań. Szczególne uznanie dla Kierownika Projektu firmy LC1 Group, Pana Mariusza Wilczka, który wykazał się profesjonalizmem oraz pełnym zaangażowanie na każdym etapie realizacji.

Havi Logistics Sp. z o.o.
-

Stawiamy na długofalowe relacje z Klientami

Opuszczenie magazynu to skomplikowany i wymagający proces. Naszym zobowiązaniem jest jakość we wszystkich aspektach współpracy. Od oferty, przez realizację po finalny podpis protokołu zdania magazynu.