Przeniesienie, relokacja regałów magazynowych

Slide 1
Profesjonalny demontaż regałów

Demontaż regałów magazynowych

Szczegółowo planujemy cały proces demontażu regałów magazynowych. Swoje działania dostosowujemy do zapotrzebować naszych Klientów, aby zapewnić bezpieczną i szybką realizację zadania.

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na zagwarantowanie sprawnej i bezpiecznej realizacji – cały proces wykonamy szybko z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz z dbałością, pozwalającą uniknąć niepotrzebnych uszkodzeń . O jakość prac dba nasz zespół specjalistów, wspierany przez dedykowane narzędzia czołowych producentów oraz najnowsze technologie

Współpracuj z nami i zyskuj:

Szybki termin realizacji

Profesjonalny zespół pracowników wyposażony w narzędzia oraz wieloletnie doświadczenie to elementy dzięki, którym swoja prace realizujemy szybko i zawsze w umówionym terminie.

Plan logistyczny

Demontaż regałów magazynowych to zazwyczaj początek skomplikowanego procesu relokacji magazynu. Dlatego szczegółowo planujemy nasze działania i koordynujemy je z pełnym procesem przeniesienia magazynu.

Profesjonalny zespół

Dokładamy wszelkich starań (szkolenia, wyposażenie, motywacja), aby nasi pracownicy mieli wszystko co niezbedne aby byli profesjonalistami w swojej pracy.

Bezpieczna realizacja zlecenia

Demontaż regałów magazynowych odbywa się na dużych wysokościach, dlatego nasi pracownicy są wyposażeni w niezbędne zabezpieczenia oraz są przeszkolenie w tym zakresie.

Rozbudowana oferta

Poza demontażem regałów oferujemy szereg usług związanych z relokacją magazynu (odkup regałów, naprawy posadzek betonowych).

Dalsze kroki po demontażu regałów magazynowych

Skup regałow magazynowych
Skup regałów magazynowych

Po relokacji magazynu może okazać się, że stare regały nie są Wam już potrzebne, dlatego zaproponujemy ich odkupienie.

Demontaż regałów i naprawa posadzek
Naprawa posadzek

Po demontażu regałów magazynowych oferujemy usługi pozwalające na doprowadzenie posadzki do stanu pierwotnego.

Pytania i odpowiedzi — demontaż regałów magazynowych:

Montaż i demontaż regałów magazynowych:

Na cenę usługi demontażu regałów magazynowych składa się kilka czynników takich jak: skala projektu, rodzaj demontowanych regałów, kto zapewnia sprzęt w postaci wózków widłowych, podnośniki nożycowe, etc. W sprawie szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu.

Zakładana ilość miejsc paletowych demontowanych jednego dnia to 1000MP, oczywiście wszystko jest zależne od konfiguracji systemu składowania, czyli jaka jest wysokość ramy, ile jest przyjętych poziomów na sekcję regałową, etc. Niezbędnym czynnikiem jest wizja lokalna w celu ustalenia harmonogramu oraz oceny obiektu w aspekcie bezpieczeństwa innych użytkowników magazynu.

Posiadamy własne może przerobowe oraz własny park maszynowy. Jeśli dochodzi do sytuacji, gdzie potrzebujemy wesprzeć się firmą zewnętrzną to korzystamy tylko ze sprawdzonych i wysoko wykwalifikowanych firm.

Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych demontaży regałów magazynowych
Demontaż regałów magazynowych - perspektywa sukcesu
Demontaż regałów magazynowych - Ekipa LC1
Stawiamy na długie relacje, które są wynikiem dobrze zrealizowanego zadania
Oferujemy szybką pracę dzięki doświadczonym pracownikom
Demontaż regałów wysokiego składowania - perspektywa sukcesu
Demontaż regałów magazynowych - plan działania
Planowanie i organizacja przynoszą efekt w postaci terminowej realizacji